Samoopalovací nástřik

Free delivery line icon, e commerce and marketing, truck service sign vector graphics, a linear pattern on a white background, eps 10.

DOPŘEJTE SI KRÁSNÉ OPÁLENÍ JAKO OD MOŘE!

Objednejte se k nám na luxusní samoopalovací nástřik do oficiálního salonu XEN-TAN na Praze 2!

CENA APLIKACE: 490,-

_____________________________________________________________________

home0

SHOWROOM

U Kanálky 4, Praha 2 – Vinohrady (zastávka Jiřího z Poděbrad)
Otevírací doba: PO-PÁ 10-18

x
 
phone

OBJEDNÁNÍ:

Tel. č.: +420 774 599 919
E-mail: obchod@xentan.cz

X

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

_____________________________________________________________________

Samoopalovací nástřik je zdravá forma opálení bez škodlivého záření. Nástřik Vám během pár hodin vyvolá na pokožce přirozené opálení, které vydrží až 10 dní. U nás v salonu si můžete vybrat světlý, střední nebo tmavý nástřik opálení.

Je vhodný pro všechny typy pleti! Díky obsaženým olivovým podtónům vytvoří přirozené opálení i na té nejsvětlejší pokožce, je tedy vhodný i pro úplné bledulky, které se na sluníčku nemohou opálit. 

Samoopalovací nástřik od XEN-TANU krásné voní po vanilce a mandlích, nemusíte se obávat žádného nepříjemného chemického zápachu.

X
NÁSTŘIK
X
X
X
X
X
 X

X

 X
 X

X

X

X
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

_____________________________________________________________________

Jak samoopalovací nástřik probíhá?

Samoopalovací nástřik Vám odborně aplikuje proškolený personál. Kosmetika XEN-TAN nepoužívá automatické kabinky, u kterých hrozí nerovnoměrné opálení. Naši zaměstnanci tak mohou aplikaci přizpůsobit každému zákazníkovi dle jeho potřeby a přání. Díky osobnímu přístupu tak můžeme všem našim klientům dopřát aplikaci na míru, např. vyrovnat nerovnoměrné opálení od sluníčka.

Jak dlouho trvá aplikace?

Samotná aplikace trvá 5-10 minut, máme však pro každého z Vás vyhrazeno více času, abychom se Vám mohli plně věnovat a nabídnout Vám občerstvení formou kávy, prosecca, popřípadě něco sladkého.

Je aplikace nezávadná?

Aplikace samoopalovacího nástřiku je bezpečná. Aktivní složkou, která vyvolává na pokožce opálení, je DHA. Jedná se o přírodní složku, která se vyrábí při zpracování cukrové třtiny. Neobsahuje parabeny. Samoopalovací kosmetika má velkou výhodu oproti soláriím či opalování na sluníčku, u kterých hrozí popálení kůže, zdravotní problémy a v neposlední řadě pokožku vysušují a urychlují tak tvorbu vrásek.

Jak se na nástřik připravit?

Věnujte pár minut správné přípravě pokožky, jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. Nepodceňujte přípravu, nevěřili byste, jaký rozdíl udělá krátká příprava před aplikací!

  • Před každou aplikací samoopalovacího přípravku doporučujeme udělat peeling celého těla. Peeling by neměl obsahovat žádné mastné složky či oleje, které by mohly vytvořit nerovnoměrnosti v opálení. Peeling zbaví Vaši pokožku již odumřelých buněk, výsledné opálení je pak rovnoměrné a déle vydrží.
  • V den aplikace doporučujeme zvolit tmavší a pohodlné oblečení. Nástřik působí na pokožce 6-8 hodin, po tuto dobu může zabarvit světlé oblečení.
  • Po 6-8 hodinách můžete samoopalovací nástřik smýt. Po sprše již můžete nosit světlé oblečení a nemusíte se obávat zabarvení.

Jak se o nástřikové opálení starat?

Aby výsledné opálení vydrželo co nejdéle intenzivní, doporučujeme pokožku pravidelně hydratovat tělovým krémem nebo mlékem. Vyhýbejte se však olejíčkům, ty vymývají samoopalovací kosmetiku rychleji.