O značce

XEN-TAN je luxusní samoopalovací kosmetika z USA. Hlavním cílem značky XEN-TAN je předcházení dvou nejčastějších problémů při používání samoopalovací kosmetiky: nežádoucí oranžové odstíny a nepříjemný zápach při aplikaci. XEN-TAN využívá benefity těch nejkvatilnějších ingrediencí a pokročilých technologií díky kterým pokožce poskytne kvalitní výživu a hydrataci, přirozené opálení a navíc krásně voní.

Se samoopalovací kosmetikou XEN-TAN se nemusíte obávat nežádoucích oranžových odstínů jako u běžných samoopalovacíh krémů. Nepřirozené opálení je způsobeno rychlým uvolňováním DHA do pokožky. Jakmile je tato složka uvolňena moc rychle, pokožka se zabarví do oranžova. Tajemsví a úspěch našich produktů spočívá v naprosté kontrole uvolňovaného množství DHA a současně jeho postupného uvolňování do pokožky. Díky tomu Vám naše produkty vykouzlí krásné a přirozené opálení jako od sluníčka.

group6 

Vznik značky

Zakladatelkou značky XEN-TAN je američanka Dera Enochson. Dera byla nespokojená se stávajícími samoopalovacími přípravky, po kterých byla pokožka nepřirozené oranžová a zapáchala typickým samoopalovacím zápachem. Rozhodla se tedy využít své 15leté zkušenosti, kdy pracovala jako make-up artistka a vývojářka kosmetických produktů, a v roce 2002 založila po dlouholetém vývoji a výzkumu značku revoluční samoopalovací kosmetiky XEN-TAN.

Dera-Enochson-Xen-Tan_1

Ingredience

Kvalitní péče a ochrana pokožky jsou pro nás stejně důležité jako přirozené opálení. Již řadu let se snažíme najít rovnováhu mezi samoopalovacími a pečujícími složkami. Naše produkty díky tomu vykouzlí krásné a přirozené opálení, a zároveň Vaší pokožce poskytnou kvalitní péčí a hydrataci.

aloe1ostro1zeleny čaj

argan1herman1ginkgo

oleje1peptidy1vitaminy1